Movies
Ratings
98
HelplessRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
DevilRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0