Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 1.0
RatchedRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5