Movies
Ratings
112
Julia's EyesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 5.0
UsRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0