Movies
Ratings
514
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
MissingRated ★ 5.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0