Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0