Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0