Titles you rated
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.0