Titles you rated
There's Something About MaryRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.5