Series
Ratings
124- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0