Movies
Ratings
164
FriendRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5