Movies
Ratings
97
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Truth About LoveRated ★ 3.5
Dan in Real LifeRated ★ 4.0
A Good YearRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Bewitching AttractionRated ★ 3.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
MadeleineRated ★ 2.0
Wedding CrashersRated ★ 3.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 5.0
Love in MagicRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
HoneyRated ★ 4.0