Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5