Series
Ratings
13
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5