Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0