Movies
Ratings
591
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Big DealRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5