Movies
Ratings
209
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Across the UniverseRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5