Series
Ratings
27
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
RomeRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
RomeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0