Movies
Ratings
340
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0