Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 4.5
Keep BreathingRated ★ 2.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0