Titles you rated
The PrestigeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
Make It HappenRated ★ 2.5
Dorian GrayRated ★ 4.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0