Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
LavaRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5