Movies
Ratings
101
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
DevilRated ★ 2.5
The Number 23Rated ★ 3.5
The CatRated ★ 1.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.0