Movies
Ratings
236
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0