Series
Ratings
49
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0