Movies
Ratings
108
Tristan & IsoldeRated ★ 4.5
The FighterRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0