Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
The LunchboxRated ★ 4.5
MEGANRated ★ 3.5
PKRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5- Soldaat van OranjeRated ★ 4.5
Sing SingRated ★ 4.0
One of Them DaysRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 3.0