Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
HustleRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0