Series
Ratings
26
Wild RomanceRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0