Titles you rated
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
The BFGRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Train ManRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 2.0