Movies
Ratings
445
Jack ReacherRated ★ 0.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 2.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.0
HomeRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 0.5
The Ugly TruthRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0