Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 4.0