Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 1.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5