Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0