Movies
Ratings
263
The Count of Monte CristoRated ★ 3.5
Sucker PunchRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 2.5
ControllerRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0