Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0