Movies
Ratings
49
Man of SteelRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0