Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 2.5