Series
Ratings
54
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0