Titles you rated
My Rosy LifeRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0