Titles you rated
LucyRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0