Titles you rated
Under the SkinRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
ResetRated ★ 4.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Tientsin MysticRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 2.5
Love O2ORated ★ 2.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
- Brave Detectives 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0