Movies
Ratings
196
Toy StoryRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0