Movies
Ratings
21
LoganRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0