Series
Ratings
14
New HeartRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0