Titles you rated
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
KillersRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Glass GardenRated ★ 3.0
UnbrokenRated ★ 3.0