Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0