Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Sweet DreamsRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Jonathan Strange & Mr NorrellRated ★ 4.0
Family's FormRated ★ 5.0
#RemoloveRated ★ 5.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0