Series
Ratings
15
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0