Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Door LockRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
RampantRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5