Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 5.0
BlackBerryRated ★ 4.0
Better ManRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.0